طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

img1

مقدمه
در دنیای امروز داشتن یک وب سایت امریست لازم و ضروری . بسیاری از افراد ، سازمانها ، شرکتها در داخل کشور ضرورت داشتن یک وب سایت را درک کرده اند. طراحی اختصاصی و در واقع ساخت و ایجاد یک وب سایت استاندارد و مطابق با نیازها مراحل بسیاری را شامل می شود که هر یک از این مراحل به صورت موازی از اهمیت ویزه ای برخوردارند. به بیان ساده تر مراحل ایجاد و طراحی یک وب سایت به صورت حلقه های زنجیر به یکدیگر متصلند و ضعف و یا نبود یک حلقه می تواند بر روی کیفیت یک وب سایت تاثیر بسیاری داشته باشد . کلیه مراحل ساخت یک وب سایت باید به صورت برنامه ریزی شده ، هدفمند و گام به گام پیش رود تا در نهایت به نتیجه ای مطلوب برسد.

 

مراحل راه اندازی وب سایت

  • انتخاب نام مناسب براي سايت
  • ثبت دامنه (نام سايت) در شبكه جهاني اينترنت
  • طراحي نرم افزار و گرافيك سايت
  • خريد فضا ( هاست)
  • قراردادن نرم افزار سايت طراحي شده بر روي فضاي خريداري شده و افتتاح سايت

برای مشاهده نمونه کار ها به بخش نمونه کار ها مراجعه کنید

 

چگونه سفارش بدهم؟

برای شروع میتوانید با ما تماس بگیرید و در مورد سفارشتان توضیحات کامل را به ما بدهید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را به شما خواهند داد

 

چه توضیحاتی باید بگویم؟

۱- برای ما مهم است که بدانیم شما چه امکاناتی برای سایتتان میخواهید. سایت شلوغ میخواهید یا سایت خلوت. فروشگاه با قابلیت سفارش، سبدخرید، درگاه پرداخت و… . پرتال خبری میخواهید یا سایت نمایشگاهی یا وبلاگی. کلا اطلاعاتی اولیه شما باید بصورتی باشد که بیشترین ذهنیت را برای ما فراهم کند. بهتر است برای اینکه بتوانیم ذهنیت بیشتری از سلیقه شما پیدا کنیم، نگاهی به نمونه کارهای ما بیندازید یا کاری را که بیشتر میپسندید به اطلاع ما برسانید.

۲- هزینه کلی سایت، شامل هزینه طراحی قالب نیز می شود. ممکن است بخواهید سایت شما از گرافیک بالایی استفاده کند یا گرافیک متوسط باشد. توجه داشته باشید که هر چه گرافیک بالاتر باشد هزینه سایت بالاتر خواهد رفت

 

گرافیک (قالب سایت) چگونه است؟

بسته به اینکه سایت شما دارای چند صفحه است این قیمت مشخص می شود. مثلا یک سایت ساده شامل صفحه نخست، صفحه لیست مطالب و صفحه ادامه مطلب است. و برای این سایت ما ۳ صفحه طراحی قالب انجام می دهیم. در صورتی که بخواهید صفحه های دیگری هم به سایتتان اضافه کنید، مثل صفحه فروشگاه، صفحه تماس با ما که ظاهر آن با سایر صفحات متفاوت باشد، هزینه سایت شما را بالاتر خواهد برد. یعنی برای این سایت ۵ صفحه (متفاوت) باید طراحی شود.

 

من چه هزینه هایی برای طراحی سایت پرداخت می کنم؟
برای سفارش طراحی سایت، یکسری هزینه ها فقط برای یکبار هستند و یکسری هزینه ها باید بصورت سالیانه پرداخت شوند.

۱- هزینه طراحی قالب PSD ( یک بار پرداخت)
۲- هزینه هاست ( پرداخت برای بار اول و باید هر سال تمدید شود)
۳- هزینه دامین ( پرداخت برای بار اول و باید هر سال تمدید شود)
۴- هزینه طراحی سایت ( یک بار پرداخت)
۵- هزینه پشتیبانی سالیانه ( پرداخت بصورت سالیانه)
۶- هزینه ورود اطلاعات ( بصورت دلخواه در صورتی که بخواهید اطلاعات اولیه سایتتان را ما وارد کنیم)

 

بعد از سفارش چه می شود؟

۱- بعضی از سایت ها اقدام به فروش قالب های آماده، یا قالب های یکسان برای مشتریان استفاده می کنند. گروه طراحی مهرگان سیستم، قالب ها را متناسب با کار و سلیقه مشتریان محترم بصورت اختصاصی طراحی می کند. سایت بصورت اختصاصی برای شما طراحی می شود و به شما اطمینان می دهیم که کاری با بهتری کیفیت در اختیار شما قرار می دهیم.

۲- زمان طراحی قالب(PSD) شما بین ۵ تا ۷ روز می باشد که قالب طراحی شده برای شما ارسال می شود تا به تایید شما برسد. در صورتی که تغییرات شما زمانگیر باشد، به زمان نهایی طراحی قالب اضافه خواهد شد.

۳- بعد از تایید قالب (PSD)، نوبت تبدیل قالب و تبدیل به سایت می باشد که زمان آن بین ۱۰ تا ۱۵ روز خواهد بود. در صورتی که این کار در زمان کوتاه تری انجام شود، سایت شما در زمان کمتری تحویل شما داده خواهد شد.

۴- بعد از انجام مرحله ۴، سایت بصورت تست برروی دامنه تست قرارخواهد گرفت تا شمای کلی سایت را ببینید، و سپس برای استفاده در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

۵- برای هاست و دامنه سایت، هم بلافاصله بعد از سفارش می توانیم برای شما خرید هاست و دامنه را انحام دهیم و هم میتوانید تا پایان مرحله ۴ صبر کنید. دامنه به اختیار، به نام شما ثبت خواهد شد و سپس مشخصات آن در اختیارتان قرار میگیرد.

 

برای مشاهده نمونه کار ها به بخش نمونه کار ها مراجعه کنید

برای سفارش طراحی سایت میتوانید با ما تماس بگیرید

تگ ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه برنامه نویسی مهرگان سیستم می باشد.